Allahtan korkmadan garibanın evine el koyup müteahhide veriyorlar

Bunu da yaptılar!

Allahtan korkmadan garibanın evine el koyup müteahhide veriyorlar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’nün Fikirtepe’de mütahhitlerle el ele halkın malına el koyma zulmü sürüyor.

Müteahhidin teslim ol tehdidini kabul etmeyenleri teslim alma yöntemi işte bu.

Hürriyet Azak. Portre

 

Avukat Hürriyet Azak tarafından temin edilen zulmün son belgesi aşağıdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

İnsanın aklına, temelinde hukuksuzluk, zulüm, gasp, hüzün ve gözyaşı olan olan bu haram konutları eğer yapılırsa alan olacak mı sorusu geliyor?

Hürriyet Azak makale ekidir

 

3 yorum

 • KIZIL CEPHE 58

  Fikirtepe dernekleri fikirtepelinin dernegi fikirtepe halkı için mücadele veriyoruz diyenler işte halkın malına el koyuyorlar derneksiniz bu halk için mücadele verin .Allah için bu fikirtepe halkı için bir sefer bir şey yapın .Yapamıyorsanız bu halkın yakasından düşün .

  • cihangir

   çşb cantacıları koruyor, nedenmi geçenlerde beşiktaş a çşb lığına gittim derdimi anlattım fırma bizle görüşmüyor iki tane mafya koymüşlar adaya onla görüşün diyorlar ve somuncu yapı adasını mafya nın telefonunu cep tel bir baktımki fırma nın numata
   ,sı degil mafyanın cep tel lanet olsun adalletsiz devlet olmaz bizleri mafyaya teslim ettiler yazıklar olsun

 • Anonim

  Sizin gariban diye adlandırdığınız şahıs en az 20 milyon tl’lik servete sahip. Av. Hürriyet Azak sen önce fikirtepe’de dava açıcam diyerek kandırdığın ve aç(a)madığın! sonrasında paralarını iade etmediğin insanların paralarını öde. Yalan haberlerle insanları kandırmayı bırakın. Zaten insanlar artık sizi kaaleye almıyor bile. Bu memlekete verdiğiniz zararın bedelini ödeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.